Markamız 2019 yılında kurulmuştur.

Servis gibi ürün fiyatını yükseltecek birçok operasyonel maliyetten kaçınıyor ve bunları müşteriye yansıtmak zorunda kalmıyoruz. Bizde sadece yediğiniz yemeğin ücretini ödersiniz, yiyemediğiniz şeylerin değil!

Evet. Etlerimiz %100 yerli şirketlerde, %100 yerli besilerden ve helal sertifikalı olarak üretilmektedir. Sertifikaları görmek için “Kalite Belgelerimiz” sayfasına göz atabilirsin. 

Köftelerimiz Balıkesir yöresinin yerli besilerinden ve helal sertifikalı olarak üretilmektedir.

Köftelerimizin içeriğinde sadece dana eti, ekmek, soğan ve tuz bulunmaktadır.

Patatesiyle meşhur Afyon ilimizde kendi çiftliğimizde kendi patateslerimizi özenle yetiştiriyor ve özel odalarda muhafaza ediyoruz.

Her şubemiz özel ekmek tarifimizi kendi konumuna yakın bir noktadaki fırına özel olarak ürettirir. Böylece tüm şubelerde aynı ekmek tadını yakalarsınız.

Yeni çıktığımız bu yolda şu anda 2 şube ile hizmet veriyoruz. Çok yakında Türkiye’nin bir çok noktasında bizi bulabileceksin.

Günlük olarak ürettiğimiz köftelerimiz şubelerimize soğuk zinciri bozmadan özel araçlarla ve yine günlük olarak teslim edilmektedir.

Köftelerimizde dananın döş kısmından etler kullanıyoruz.

Köftelerimizde hiç bir şekilde katkı maddesi, koruyucu vb. madde yoktur.

Soğan dışında eklenen tüm sebzelerin enfes köfte lezzetini bastırdığına inanıyor ve bu yüzden sadece soğan ile servis ediyoruz.

Markamıza ve tedarikçilerimize ait tüm kalite belgelerine “Kalite Belgelerimiz” sayfasından veya buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Tüm şubelerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Evet tüm şubelerimizde fiyatlar aynıdır.

Evet, tüm Türkiye genelinde franchise veriyoruz. Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsin.

İletişime Geç

Aklına takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmekten çekinme!