BİZ KİMİZ?

Manifestomuz

Yemeğe servet ödemeyin istiyoruz. Asırlık köftecilik tecrübesiyle Cızbız Köfte’nin gücünü arkamıza alarak kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve düşük fiyatlı yemek sunuyoruz. Hiçbir aracıya gerek duymadan, ürünlerin çiftlikten tabağa kadarki tüm süreçlerini bizzat kendimiz yürütüyoruz. Ürün çeşitliliğini sınırlı tutarak kalite standartlarının denetimini en etkin şekilde yapıyoruz. Servis gibi ürün fiyatını yükseltecek operasyon maliyetlerini en düşük seviyede tutarak buradan edindiğimiz kazanımları tüketiciye indirim olarak sunuyoruz. Biz işte bu yüzden köfte ekmeğin adıyız…

Fastest delivery on
your door step

A new look on
the right food!

The use of natural
best quality products

World’s best Chef
and Nutritionist!

UYGUN FİYATLI, LEZZETLİ, KALİTELİ

Her yönden kusursuz!

Neden Uygun Fiyat?

Servis gibi ürün fiyatını yükseltecek birçok operasyonel maliyetten kaçınıyor ve bunları müşteriye yansıtmak zorunda kalmıyoruz. Bizde sadece yediğiniz yemeğin ücretini ödersiniz, yiyemediğiniz şeylerin değil!

Neden Lezzetli?

Balıkesir yöresinin özel etlerini asırlık ustalığımızla harmanlıyoruz. Türk damak tadını biliyor ve sır gibi sakladığımız özel tarifimizle bu damak tadına en uygun lezzeti ortaya çıkarıyoruz.

Neden Sağlıklı?

Ürünlerimizde hiçbir kimyasal veya koruyucu madde kullanmıyoruz. Köftelerimiz tamamen kendi ürettiğimiz etlerden oluşuyor. Ürünlerin çiftlikten tabağa kadarki yolculuğunu bizzat kendimiz yürütüyor ve denetliyoruz.